Wszystkie produkty
-
Maszyna do obróbki gumy
-
Maszyna do mieszania gumy
-
Linia do produkcji proszku gumowego
-
Maszyna do ugniatania gumy
-
Gumowy mikser Banbury
-
prasa do wulkanizacji gumy
-
Linia arkuszy gumy z odzysku
-
Linia do recyklingu tworzyw sztucznych
-
Maszyna do produkcji piłek tenisowych
-
Maszyna do mielenia gumy
-
Maszyna do chłodzenia gumy wsadowej
-
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego
-
Maszyna do kalandrowania gumy
-
dwuśrubowy ekstruder
-
Kołowy Automatyczny System Ważenia Małych Materiałów
-
Automatyczny system ważenia małych materiałów
słowa kluczowe [ rubber process machine ] mecz 260 Produkty.
Gumowa prasa wulkanizacyjna do płytek na plac zabaw 1100x1100mm Prasa do płytek gumowych
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
100T 5.5KW gumowa prasa termiczna prasa do wulkanizacji płytek gumowych
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
|---|---|
| Typ maszyny: | Prasa do wulkanizacji płyt |
| Gwarancja: | 1 rok |
63T Maszyna do produkcji gumowej podeszwy Prasa wulkanizacyjna CE ISO
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
160KW 380V 60HZ Dwustopniowy granulator do recyklingu tworzyw sztucznych
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik |
|---|---|
| Typ maszyny do opon: | Inna maszyna do opon |
| Napięcie: | 380V 60hZ |
110L 160KW Granulator złomu z tworzywa sztucznego Linia do produkcji pelletu z ugniatarki gumy
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
110L 55kw Granulator Pellet PP PE Folia PVC Maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych dla zwierząt domowych
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
Gumowa maszyna do produkcji piłek tenisowych 5,5 Kw Prasa wulkanizacyjna do płyt
| Stan: | Nowy nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Niedostępne |
| Raport z testów maszyn: | Niedostępne |
Maszyna do rozdrabniania opon gumowych o mocy 7,5 kW Linia do produkcji proszku gumowego ISO CE
| Napięcie: | 415V, 50HZ, zgodnie z zamówieniem, zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Gwarancja: | Rok |
415V 50HZ Niszczarka gumowych opon LP800 Linia do recyklingu zużytych opon
| Napięcie: | 415V, 50HZ, zgodnie z zamówieniem, zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Gwarancja: | Rok |
Maszyna do produkcji piłek tenisowych o mocy 7,5 kW Sprzęt do wulkanizacji gumy
| Stan: | Nowy nowy |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Niedostępne |
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, zbiornik ciśnieniowy |

