Wszystkie produkty
-
Maszyna do obróbki gumy
-
Maszyna do mieszania gumy
-
Linia do produkcji proszku gumowego
-
Maszyna do ugniatania gumy
-
Gumowy mikser Banbury
-
prasa do wulkanizacji gumy
-
Linia arkuszy gumy z odzysku
-
Linia do recyklingu tworzyw sztucznych
-
Maszyna do produkcji piłek tenisowych
-
Maszyna do mielenia gumy
-
Maszyna do chłodzenia gumy wsadowej
-
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego
-
Maszyna do kalandrowania gumy
-
dwuśrubowy ekstruder
-
Kołowy Automatyczny System Ważenia Małych Materiałów
-
Automatyczny system ważenia małych materiałów
słowa kluczowe [ rubber process machine ] mecz 260 Produkty.
XN75 75l Gumowa ugniatarka Gumowa maszyna do obróbki gumy z odzysku
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność mieszania (L): | 75 litrów |
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, przekładnia |
55L Gumowy Kneader Gumowy Mixer Gumowy Proces Maszyny Mieszania Gumowej Kneader
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność mieszania (L): | 55L |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
X(S)N55 Gumowy Kneader Mieszalnik gumowy Gumowa maszyna do przetwarzania gumowego Mieszalnik gumowy
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność mieszania (L): | 55L |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Maszyna do produkcji kulek gumowych CE Prasa wulkanizacyjna Maszyna do przetwarzania gumy
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
Odzyskaj maszynę do arkuszy gumy Devulnizer Maszyna do przetwarzania gumy
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, łożysko, skrzynia biegów, silnik |
| Rok: | 2023 |
2 Maszyna do mieszania z otwartą rolką XK560 Maszyna do przetwarzania kauczuku syntetycznego
| Średnica rolki (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Prędkość obrotowa rolki przedniej (rpm): | 27,72 obr./min |
| Długość rolki (mm): | 1530 mm |
110-litrowy gumowy mieszalnik Banbury Wewnętrzny mieszalnik wsadowy Maszyna do przetwarzania gumy
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Czas partii (czasy / godzinę): | 10 razy/godz |
| Całkowita pojemność (L): | 110 litrów |
5.5KW Gumowa prasa wulkanizacyjna Maszyna do obróbki gumy Sterowanie PLC
| Stan: | Nowy nowy |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Niedostępne |
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
XK360 Maszyna do obróbki gumy typu otwartego z dwoma walcami, trójfazowa
| Średnica rolki (mm): | 360 mm |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
160KW 110L Sprzęt do recyklingu tworzyw sztucznych Maszyna do przetwarzania gumy
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt |

