Wszystkie produkty
-
Maszyna do obróbki gumy
-
Maszyna do mieszania gumy
-
Linia do produkcji proszku gumowego
-
Maszyna do ugniatania gumy
-
Gumowy mikser Banbury
-
prasa do wulkanizacji gumy
-
Linia arkuszy gumy z odzysku
-
Linia do recyklingu tworzyw sztucznych
-
Maszyna do produkcji piłek tenisowych
-
Maszyna do mielenia gumy
-
Maszyna do chłodzenia gumy wsadowej
-
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego
-
Maszyna do kalandrowania gumy
-
dwuśrubowy ekstruder
-
Kołowy Automatyczny System Ważenia Małych Materiałów
-
Automatyczny system ważenia małych materiałów
słowa kluczowe [ rubber process machine ] mecz 260 Produkty.
RECLAIM 55KW Maszyna do rafinacji gumy do linii do odzyskiwania gumy
| Typ: | ODZYSKAĆ |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
1 ton na godzinę Wulkanizator gumy XKJ480 Maszyna do wulkanizacji gumy
| Typ maszyny do opon: | Inna maszyna do opon |
|---|---|
| Napięcie: | Dostosowane, dostosowane |
| Gwarancja: | 1 rok |
Kalandra gumowa o średnicy 550 mm AC 415 V 50 Hz 3 fazy
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, skrzynia niedźwiedzia |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Maszyna kalandrowa z gumy trójrolowej Maszyna do przetwarzania gumy Przesyłowy pasek przenośny Linia produkcyjna
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, skrzynia niedźwiedzia |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Maszyna do rafinacji gumy XKJ480
| Typ maszyny do opon: | Inna maszyna do opon |
|---|---|
| napięcie: | Dostosowane, dostosowane |
| Gwarancja: | 1 rok |
22-calowy dwurolkowy młyn do mieszania gumy 90Kw
| Średnica rolki (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Prędkość obrotowa rolki przedniej (rpm): | 27,72 obr./min |
| Długość rolki (mm): | 1530 mm |
XPG600 Batch Off Gumowa maszyna chłodząca Linia do chłodzenia arkuszy gumowych 600 mm
| Typ: | odłączyć chłodnicę |
|---|---|
| Napięcie: | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna do mieszania gumy laboratoryjnej 450 mm Maszyna do mieszania gumy z tworzywa sztucznego
| Średnica rolki (mm): | 450 mm |
|---|---|
| Prędkość obrotowa rolki przedniej (rpm): | 24 - 26 obr./min |
| Długość rolki (mm): | 1200 mm |
LP1200 Przemysłowa niszczarka do gumy 400kg/H~3000kg/H
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
55KW XKJ450 Maszyna do rafinacji gumy Maszyna do produkcji arkuszy gumy
| Typ: | ODZYSKAĆ |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty: | PLC, łożysko, skrzynia biegów, silnik |

