Wszystkie produkty
-
Maszyna do obróbki gumy
-
Maszyna do mieszania gumy
-
Linia do produkcji proszku gumowego
-
Maszyna do ugniatania gumy
-
Gumowy mikser Banbury
-
prasa do wulkanizacji gumy
-
Linia arkuszy gumy z odzysku
-
Linia do recyklingu tworzyw sztucznych
-
Maszyna do produkcji piłek tenisowych
-
Maszyna do mielenia gumy
-
Maszyna do chłodzenia gumy wsadowej
-
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego
-
Maszyna do kalandrowania gumy
-
dwuśrubowy ekstruder
-
Kołowy Automatyczny System Ważenia Małych Materiałów
-
Automatyczny system ważenia małych materiałów
słowa kluczowe [ rubber process machine ] mecz 260 Produkty.
XN55 XN75 XN110 Maszyna do ugniatania gumy Mieszarka do gumy
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego 1200T Maszyna do przetwarzania gumy
| Materiał: | Staliwo |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski zielony |
| Szerokość paska: | 800mm |
Maszyna do mieszania gumy CE 110L Maszyna do ugniatania Banbury
| Całkowita pojemność (L): | 110 litrów |
|---|---|
| Napięcie: | Dostosowane, dostosowane |
| Gwarancja: | 1 rok |
ZautomatSHENGHUALONGowana maszyna do chłodzenia gumy o mocy 13,7 kW do produkcji wyrobów gumowych
| Typ: | odłączyć chłodnicę |
|---|---|
| Napięcie: | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Automatyczna maszyna do chłodzenia gumy o mocy 28,8 kW XPG800 Blue
| Typ: | odłączyć chłodnicę |
|---|---|
| Napięcie: | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna chłodząca z gumy
| Rodzaj: | odłączyć chłodnicę |
|---|---|
| napięcie: | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Typ napędzany: | Elektryczne |
XK-560 Maszyna do mieszania gumy 90Kw Mieszanie gumy z otwartym młynem
| Średnica rolki (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Długość rolki (mm): | 1500 mm |
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
45Kw 60 Mesh Szlifierka do gumy Stara maszyna do recyklingu opon
| Typ: | gumowy drobny młynek |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Maszyna do rozdrabniania opon gumowych o mocy 55 kW Linia do produkcji proszku gumowego LP-1200
| Napięcie: | 415V, 50HZ, zgodnie z zamówieniem, zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Gwarancja: | Rok |
Maszyna do przetwarzania gumy maszyna do zbierania maszyny do zbierania maszyny do zbierania maszyny do zbierania maszyny
| Typ: | Maszyna do ważenia dozowania substancji chemicznych |
|---|---|
| Inspiracja wychodząca wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |

