Wszystkie produkty
-
Maszyna do obróbki gumy
-
Maszyna do mieszania gumy
-
Linia do produkcji proszku gumowego
-
Maszyna do ugniatania gumy
-
Gumowy mikser Banbury
-
prasa do wulkanizacji gumy
-
Linia arkuszy gumy z odzysku
-
Linia do recyklingu tworzyw sztucznych
-
Maszyna do produkcji piłek tenisowych
-
Maszyna do mielenia gumy
-
Maszyna do chłodzenia gumy wsadowej
-
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego
-
Maszyna do kalandrowania gumy
-
dwuśrubowy ekstruder
-
Kołowy Automatyczny System Ważenia Małych Materiałów
-
Automatyczny system ważenia małych materiałów
słowa kluczowe [ rubber process machine ] mecz 260 Produkty.
Przechylająca linia do recyklingu tworzyw sztucznych o mocy 5,5 kW Maszyna do granulacji płatków dla zwierząt domowych
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt |
Niebieska linia do recyklingu tworzyw sztucznych 110 l Maszyna do granulacji płatków dla zwierząt o mocy 160 kW
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt |
1200x2500mm Przenośnik taśmowy Prasa wulkanizacyjna Gumowa maszyna wulkanizacyjna
| Materiał: | Staliwo |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski zielony |
| Szerokość paska: | 800mm |
Ochrona środowiska Gumowy mieszalnik Banbury 315 KW Banbury Mieszalnik
| Czas partii (czasy / godzinę): | 20 razy/godz |
|---|---|
| Całkowita pojemność (L): | 110 litrów |
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik |
37KW 45KW Szlifierka do opon Stara maszyna do produkcji proszku do opon
| Typ: | gumowy drobny młynek |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
Kolumnowa płaska gumowa prasa wulkanizacyjna z CE i ISO
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Typ maszyny: | Prasa do wulkanizacji płyt |
| Napięcie: | 380 V, dostosowane |
315kW Rubber Banbury Mixer Ugniatarka Maszyna do mieszania gumy
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność |
| Moc (kW): | 315 kW |
Hydrauliczna maszyna do produkcji piłek tenisowych o mocy 5,5 kW Dostosowana
| Stan: | Nowy nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Niedostępne |
| Raport z testów maszyn: | Niedostępne |
Mikser wewnętrzny Banbury 140 l do mieszania gumy z tworzywa sztucznego Zatwierdzenie ISO
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
4-kolumnowa gumowa linia produkcyjna przenośnika taśmowego 1200 ton gumowego wulkanizatora
| Materiał: | Staliwo |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski zielony |
| Szerokość paska: | 800mm |

