Wszystkie produkty
-
Maszyna do obróbki gumy
-
Maszyna do mieszania gumy
-
Linia do produkcji proszku gumowego
-
Maszyna do ugniatania gumy
-
Gumowy mikser Banbury
-
prasa do wulkanizacji gumy
-
Linia arkuszy gumy z odzysku
-
Linia do recyklingu tworzyw sztucznych
-
Maszyna do produkcji piłek tenisowych
-
Maszyna do mielenia gumy
-
Maszyna do chłodzenia gumy wsadowej
-
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego
-
Maszyna do kalandrowania gumy
-
dwuśrubowy ekstruder
-
Kołowy Automatyczny System Ważenia Małych Materiałów
-
Automatyczny system ważenia małych materiałów
słowa kluczowe [ rubber process machine ] mecz 260 Produkty.
Linia produkcyjna gumowego przenośnika taśmowego 20 mm CE ISO Gumowa prasa wulkanizacyjna
| Materiał: | Staliwo |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski zielony |
| Szerokość paska: | 800mm |
11KW 7,5KW Gumowy przenośnik taśmowy Linia produkcyjna Przenośnik taśmowy Prasa
| Materiał: | Staliwo |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski zielony |
| Szerokość paska: | 800mm |
Dia 400mm Otwarty młyn do mieszania gumy 37KW do podgrzewania mieszanki gumowej
| Średnica rolki (mm): | 400 mm |
|---|---|
| Prędkość obrotowa rolki przedniej (rpm): | 24,26 - 24,261 obr./min |
| Długość rolki (mm): | 1200 mm |
90KW Dwurolkowy młyn do mieszania gumy Rzemiosło Otwarty młyn do mieszania gumy
| Średnica rolki (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Długość rolki (mm): | 1530 mm |
| Podstawowe komponenty: | PLC, łożysko, silnik, skrzynia na niedźwiedzie |
Mieszalnik do gumy o średnicy 400 mm 37 kW z dwoma walcami
| Średnica rolki (mm): | 400 mm |
|---|---|
| Długość rolki (mm): | 1000 mm |
| Podstawowe komponenty: | PLC, łożysko, silnik, skrzynia na niedźwiedzie |
Maszyna do mieszania gumy o średnicy 660 mm z dwoma rolkami dla przemysłu gumowo-plastikowego
| Średnica rolki (mm): | 660 mm |
|---|---|
| Prędkość obrotowa rolki przedniej (rpm): | 28,6 obr./min |
| Długość rolki (mm): | 2130 mm |
Hydrauliczna prasa wulkanizacyjna do gumy 1000T Prasa do wulkanizacji próżniowej 5,5 kW
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
Maszyna do produkcji płytek gumowych w proszku Hydrauliczna prasa do formowania gumy
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Rama i płyta kolumny Prasa wulkanizacyjna Gumowa próżniowa prasa hydrauliczna
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
Gumowa prasa wulkanizacyjna 3Kw Przenośnik taśmowy Prasa wulkanizacyjna
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Wychodząca kontrola wideo: | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |

